Usługi fryzjerskie

Wybierz usługę

Odkryj magię profesjonalnych usług fryzjerskich z wygody własnego domu! Wybierz usługę, którą potrzebujesz i pozwól sobie na chwilę relaksu, podczas gdy doświadczony fryzjer zadba o Twój wygląd. Skontaktuj się, a ja przyjadę prosto do Ciebie – ciesz się luksusem bez wychodzenia z domu. Wyglądaj i czuj się świetnie każdego dnia

Cięcie Damskie

Cięcie damskie to usługa fryzjerska, która łączy indywidualne podejście do klientki z nowoczesnymi i klasycznymi technikami strzyżenia. W zakres cięcia damskiego wchodzą włosy krótkie, długie i pół długie.

Cięcie Męskie i Barber

Cięcie męskie i usługi barber to specjalizowane zabiegi fryzjerskie dla mężczyzn, obejmujące strzyżenie włosów i pielęgnację brody.

Farbowanie Damskie

Farbowanie włosów damskie to usługa, która umożliwia kompleksową zmianę koloru włosów lub ich subtelną modyfikację.

Napoloplastia

Zaawansowany zabieg kosmetyczny skupiający się na odżywianiu i wygładzaniu włosów. Efekt po zabiegu utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy.

Upięcia

Usługa fryzjerska oferująca eleganckie i kreatywne stylizacje włosów, idealne na specjalne okazje, takie jak wesela czy imprezy.

Styling

Styling włosów to metoda, która jest szczególnie korzystna dla osób o cienkich i przetłuszczających się włosach, ponieważ dodaje im objętości i ułatwia stylizację. Włosy zyskują skręt na całej swojej długości i są podniesione u nasady. Zabieg często mylony z trwałą ondulacją.

Chi Kreatin Silk Infusion

Wyjątkowy zabieg do włosów, który wykorzystuje płynny jedwab wzbogacony o keratynę i cenne olejki. Ta kompozycja składników ma na celu wygładzenie, nabłyszczenie oraz wzmocnienie i odżywienie zniszczonych włosów.

Regeneracja MontiBello

Profesjonalny zabieg fryzjerski, który ma na celu głęboką odbudowę i regenerację włosów.

Botox

Zabieg fryzjerski, który ma na celu regenerację i odbudowę struktury włosa, jest szczególnie polecany dla włosów zniszczonych, matowych i osłabionych. Efekty to miękkie, elastyczne, gładkie i lśniące włosy, które są lepiej układające się i mają mocniejszy, bardziej żywy kolor.

Book Your Appointment Now And Get 25% Off

Awesome Monsoon Sale - 25% OFF On All Professional Make Up From Only $59

The Best Bridal Makeup Offer

You can highlight a special service here. This can then be bifurcated into smaller steps or parts as done below. Describe it here.

Pre-Wedding Photo shoot

This is a short description elaborating the service you have mentioned above.

The Engagement Day

This is a short description elaborating the service you have mentioned above.

The Grand Wedding Day

This is a short description elaborating the service you have mentioned above.